درباره ما

_

شرکت پیام عنقا

_

شرکت حمل و نقل بین المللی پیام عنقا  به مدیریت علی اصغر جنگ آوران با بیش از ۲۵ سال سابقه در امر جابجایی زمینی , هوایی , دریایی کالا به صورت کریر, فورواردر, ترکیبی , ترافیکی, خرده بار فعالیت دارد.

ما جهت ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات به تمامی مشتریان عزیزمان, در  ایران , ترکیه و اقصی نقاط قاره ی اروپا نمایندگی داشته و همچنین به عنوان تنها نماینده انحصاری یکی از ابر قدرت های حمل و نقل دنیا , در کنار شما هستیم تا بدون هیچگونه نگرانی و در کمال اطمینان زنجیره تامین خودرا به ما بسپارید .

تمامی سرویس های خود از سراسر قاره آفریقا , اروپا و آسیا به ایران و به کشورهای دیگر را با نرخی رقابتی به مشتریانمان ارائه می دهیم که برای رضایتمندی و اطمینان خاطر, تمامی سرویس های زمینی و دریایی مان مجهز به سیستم ردیابی بوده و گزارش کاملی از موقعیت محموله در اختیار  آنان قرار می دهد..

به عنوان یک شرکت، ما به <<تعهد به نتیجه >>معتقدیم، این بدان معنی است که ما می توانیم خدمات خود را با بهترین نتیجه به مشتریان خود ارائه دهیم. هر چه خواسته های مشتریان ما پیچیده تر باشد, توان و تفاوت مجموعه ما بیشتر به نمایش گذاشته می شود .

ما دارای متخصصان با تجربه و حرفه ای برای طیف گسترده ای از خدمات از جمله ترخیص, انبارداری, امور گمرکی  و  خدمات تجاری ما – که هر کدام در کنار کسب و کار شما عمل می کنند. این موضوع به ما این توانایی را می دهد که قادر به کمک به شما هر زمان که به ما نیاز دارید باشیم.

اميد است با عنايت به مطالب فوق، اين شركت را مفتخر به مشــــاوره درامور حمل و نقل خود نمــوده تا از اين طريق بتوانيم به سهم خود در پيشبرد اهداف آن سازمان مثمر ثمر بوده و رضايت مسئولين آن سازمان را فراهم نمائيـم .

 

  • 25 سال سابقه
  • اروپا ، آفریقا و آسیا
  • حمل و نقل مطمئن با کارشناسان مجرب
  • سالیانه 2000 حمل و نقل بین المللی در سراسر جهان
  • بیش از 22 هزار تن انواع کالاها بین صدها کشور
  • عملکرد شرکت
_

تیم متخصص پیام عنقا

ما با افتخار خدمت رسان شما عزیزان می باشیم

_

زهرا خودسیانی  

مدیر حسابداری 

فرزانه عیوضی

مدیر واردات

علی اصغر جنگاوران 

مدیر عامل

میترا امینی 

کارشناس حسابداری 

هنگامه کریمی  

کارشناس حسابداری  

_

برخی از مشتریان ما

ما به همکاری با کارفرمایان خود می بالیم

_